| SunzianaMiccutzicka a întrebat:

Sall! Voi cum ati invatat sa va dati pe role? A fost greu sau usor, in cate zile, etc,,, Funda!♥

5 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Usor, iti trebuie echilibru si putin norochappy

| 愛日本 a răspuns:

In 2 -3 ore, e foarte usor, nu trebuie sa te lasi deloc pe spate.

| ellaaaaaaa a răspuns:

Nu e asa greu. acum depinde de fiecare persoana cum "sta" cu echilibrul.
eu de prima data cand am mers cu rolele am invatat sa imi tin echilibrul incat sa nu cad.
incearca prima data sa te tii de ceva. si usor usor inveti
ai grija sa nu pleci de nebun/a pe strada sau pe undeva cu ele fara sa nu inveti bine
eu am patit sa plec si am prins o portiune la vale. nici macar frana nu mai functiona a trebuit sa cad ca sa ma opresc k imi amortisera picioarele de la viteza aia tinand cont ca nu prea puteam sa imi misc picioarele pentru ca eram pe bulevard: loc ingust laughing

| SecrieruConstanta1999 a răspuns:

A fost usor! In 5-6 zile

| Cypy9663 a răspuns:

Foarte usor.eu in 4 ore am invatat.Trebuie doar sa ti le pui in picioare, si e ca si cum ai merge normal, dar in loc sa mergi drept faci un balans stanga-dreapta.O sa-ti iasa.O sa vezi.Succes!