| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Sall, vreau sa fac sport sa alerg dimineața și seara 30 min, se poate alerga cu trening sau alt ceva?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cel mai potrivit pentru alergat e sa fii imbracat cat mai sport, mai lejer dar poti alerga in orice haine, important e sa transpiri si sa arzi caloriile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi sa alergi in asa ceva

http://www.decathlon.ro/......80370.html

pantalonii de trening largi o sa te enerveze la un moment dat, o sa te irite intre picioare si o sa iti fie si frig in ei

| neutrino a răspuns:

Se poate alerga si in chiloti, important este sa alergi.

| marin81 a răspuns:

Indicat este cand alergi, sa fi imbracat cat mai lejer! Nu conteaza ce porti, dar parerea mea este ca sa porti trening!

| Lewandowski a răspuns:

De ce nu? Asta conteaza?laughing Ideea e sa alergi!winking

| RunForLife a răspuns:

Daca ai un trening si o pereche de adidasi potrivita pentru alergare nu mai sta. Daca vrei sa alergi pe timp de iarna indicat este sa-ti cumperi o pereche de colanti de alergare fiindca sunt subtiri dar caldurosi, preturile variaza intre 100-350 lei.

| Andrei_Balaban_1985 a răspuns:

Depinde motivul pentru care alergi. daca vrei sa slabesti e indicat sa fie cat mai multe haine pe tine si cat mai stranse de corp. sa transpiri mult. daca vrei doar asa pentru sanatatea ta e indicat trening si pantof sport tip runner.

| Ciocoiu_Marinel_1996 a răspuns:

In primul rand *altceva
In al doilea rand : nu mai sunt 20 de grade celsius, numai daca te duci la o sala de sport.