| benga94 a întrebat:

Salll! Am cumparat o pereche de manusi de sala acum o saptamana de pe net! Si la sfarsit de saptamana obisnuesc sa le spal ca si pe cele vechi, dar la acestea dupa ce le-am spalat sau uscat le-am luat la sala si surpriza dupa ce am terminat cind le dau jos erau mainile pline de negreala, ce sa le fac sa nu imi mai iasa pe maini ca nu imi dau seama era negre zici ca era cu crema de pantofiii! Astept un raspuns!

2 răspunsuri:
| elis1999 a răspuns:

Poti da cu acetona da mai multa moorina benzina si o sa se ia da r negreala ai luat-o dupa fiara

| Shotto_George_1987 a răspuns:

Pai asa e tesatura are un fel de colorant mai ieftin sau natural depinde (china) intelegi tu din pct meu de vedere ar fi optim sa le speli bine de vreo cateva ori pentru a iesi acea vopsea care e in exces ok.