| Spike189 a întrebat:

Buna ziua TPU:*. Am si eu o problema:-ss...am o pereche de blugi gri, si fara sa imi dau seama i-am bagat la spalat cu niste bluze negre. cand i-am scos din masina erau mai negrii, si acum ca s-au uscat au un aspect urat, ca si cum ar fi murdari, cu linii negre pe ei. vreo metoda sa ii curat?

Răspuns Câştigător
| Nikufol a răspuns:

Spalai inca de vreo 2 ori numai pe ei si va disparea toata murdaria happy

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

S-ar putea sa mearga cu Vanish sau cu clor.Este o metoda sa ii fierbi in apa cu Vanish dar nu sunt prea sigura de aceasta metoda asa ca mai bine nu o incerca. Daca nu iese cu nimic dui la curatatorie.Pa-pa!

| kitishor a răspuns:

Nu se mai curata!

| bAdBoY70 a răspuns:

Nu cred ca mai este o metoda de curatare.