| GabrielGabyC99 a întrebat:

As dori un program de facut cu ganterele pentru urmatoarele grupe (spate,piept,antebrat,biceps,deltoid,triceps)
As dori ca acest program sa aiba mai multe exemple de exerciti pentru grupele de mai sus, serii si repetari.
Sa fie de genul : Luni (Biceps-Triceps) .........Joi (Pauza), Vineri (Spate) si tot asa.

1 răspuns:
| VasileBogdan a răspuns:

Daca esti din Bucuresti mergi cu mine la sala prietene. Daca iti este rusine sa mergi ca esti prea slab/gras sa stii ca nu toti s-au nascut perfecti. Ym meu Bobcelmic daca vrei sa vi te invit cu mare placere.