| randy93333 a întrebat:

Salut, a incercat cineva sa ia un SARM? Aici ma refer la Ostarina MK2866 spre exemplu. E posibil sa cresti 3 kg doar de masa musculara in 3-4 saptamani cu aceste substante asa cum sunt laudate?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este posibil.

| RobertMoon a răspuns:

3kg in masa musculara in 3-4 saptamani NU mi se pare posibil. Habar nu aveam despre acest supliment pana sa il caut pe net, mi se pare ceva dubios, daca era bun sunt sigur ca il foloseau si culturistii sau sportivii de performanta. Am facut sala 3 ani, dar mereu au ramas de baza cele clasice, creatina, proteina din zer, multivitaminele si pre workoutul, in rest totul este un scam. Suplimentele sunt 5-10%, iar restul depinde de alimentatie si antrenament.

| randy93333 explică (pentru RobertMoon):

Ostarina nu e un supliment, este un anabolizant si e interzis in sport.

| Alex1322 a răspuns:

Este riscant sa iei steroizi sau interzise, sa nu ramai ipotent, de ex daca arati bine si in pat nu faci nimic te lasa iubita