| lovelessAlex24 a întrebat:

Acum o saptamana am folosit un ghiozdan cu greutati sa fac flotari. Avea in jur de 9 kg.Normal faceam 50 de flotari diamant si cu ghiozdanul 15-25.Acum nu-l mai folosesc si ma simt mai usor cand fac flotari dar nu mai pot sa fac la fel de multe. Obosesc prea repede.Am ramas la 25-30 de flotari.Cum as putea sa ajung la 50? Sau chiar mai mult.Ce rutina de antrenament ar trebui sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Reintoarce-te la ghiozdanul ala ca o greutate in plus nu strica.Asa normal ca vei obosi mai repede. Uita-te pe Youtube la Angle Fitness'' si acolo vei gasi mai mult decat o simpla rutina.Iti vei pute face un program in functie de ce-ti recomanda el(daca te uiti prin videourile mai vechi). Sper ca te-am ajutat(poate o funda?)

| DomnulKat a răspuns (pentru Samariteanul):

Ceri funda? Tu raspunzi pentru funda? Numai fetitele si copii firavi cer funde.

| Samariteanul a răspuns (pentru DomnulKat):

Gelos ca nu ai primit si tu una?laughing

| lovelessAlex24 explică (pentru Samariteanul):

Doamne...