| Letta a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Mie la sala nu mi se poate sa fac spatele si am decis sa repartizez asa: 1 zi - piept+triceps+biceps 2 zi-picioarele si a 3 zi- umerii si bicepsu! Ce spuneti despre asta cum am repartizat? sau ajutati-ma voi sa repartizez grupele acestea de muschi cat mai bine. pentru rezultate bune! Mersi

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

De ce repeti bicepsul de 2 ori, si de ce nu faci spate, pentru ca nu am inteles?
poti combina spatele cu umerii / pieptul + triceps/biceps(pompare) / picioare.Sau le poti poti combina cum vrei tu, eu asa as face, pentru ca nu prea pun asa mult pret pe brate, eu chiar le-as scoate din program si as face cu piepul si respectiv cu spatele putina pompare.Succes!