| Dariana1999 a întrebat:

Salut all! Cate abdomene trebuie sa fac pe zi ca intr-o saptamana sa fac patratele? FUNDA

Răspuns Câştigător
| pieptar a răspuns:

Pentru a face patratele conteaza foarte mult alimentatia. Apoi abdomene. Abdomenele se fac in functie de puterile corpului tau... Eu fac abdomene din 2 in 2 zile, deoarece asa simp ca imi lucreaza cel mai bine. Si se vad rezultatele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru pieptar):

Abdomenele nu conteaza deloc. Ai fi avut fix aceleasi rezultate fara.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare de copil mic. Patratelele se fac atunci cand indicele de grasime corporala scade sub 10 %, NU cand faci tu abdomene sau alte exercitii proaste.

Mai documenteaza-te inainte sa intrebi prostii.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Intr-o saptamana? esti speedy gonizales? ori ai rabdare, lucrezi cu apa, odihna si alimentatia, ori faci totul repede si prost. daca nu ti-ai antrenat corpul pana acum si nu ti-ai format rezistenta s-ar putea sa ai o draguta de febra musculara cat sa nu te mai ridici din pat 2 zile laughing) ideea e ca ai nevoie de timp, nu poti face toate astea intr-o saptamana plus ca daca te apuci de un sport, gen greutati, sau foarte extenuante trebuie sa ai macar o zi pauza si tot nu ai rezultatul intr-o saptamana...this is it...e decizia ta, nu te opreste nimeni sa incerci imposibilul