| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 1.77 si 63kg.Intrebarea mea este:
Pot sa fac patratele daca am ceva grasime pe abdomen? Adica nu multa dar nici putina.
Ca exercitii ma gandeam sa fac: https://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU
Multumesc,dau funda!

2 răspunsuri:
| GeoforceExperience a răspuns:

Cele mai proaste exerciiti abdomen.
Mai bine fa Ridicarea genunchilor la piept din atarnat, Ridicarea picioarelor la banca... Ca sa stii patratelele se face doar din bucatarie, poti face sute de abdomene, TOT nu vei obtine patratelele.

| thedealer a răspuns:

Nu poti avea patratele daca ai grasime.Ca sa le vezi cat de cat ar trebui sa ai sub 13% grasime corporala.