| skirlex a întrebat:

Salut am 1.83 cm 17 ani si 70 kg, fac sala de vreo 2 saptamani mananc de 4, 5 ori pe zi si as vrea sa crec in masa musculara ce proteine sa iau? Mentionez ca am mai facut sala inainte am muschii formati, dar vreau sa ii cresc,

3 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Gainerele sunt cele mai recomandate, daca vrei sa cresti, le poti combina si cu ceva creatina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu iti recomand creatine pro mass de la pronutrition.

| Feezz a răspuns:

Iti recomand cu incredere Serious Mass de la ON (http://www.megaproteine.ro/......5-4-kg/),e foarte bun calitate-pret.Iar pentru efect maxim combina-l cu creatina(de preferat monohidrat).BFT