| alexph97 a întrebat:

Salut, am 14 ani, 60kg si am inceput de o luna sa ma duc la sala de 6 ori pe saptamana, iau daily vita-min (complex de vitamine si minerale), mesele le iau regulate, nu mananc dulciuri etc. Credeti ca ar mai fii ceva de facut care m-ar putea ajuta sa am si un corp frumos dar si sanatos?

2 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Mersul la sala si vitaminele luate de capu` tau nu iti garanteaza un corp sanatos! bine din pct unora nici frumos dar asta e altceva...la14 ani nu ar fi mai bine sa te duci de 6ori pe spt la un fotbal, la o plimbare prin parc decat sa stai 2ore inchis intr-o incapere unde transpiratiea e la ea acasa? intreb. fara supararehappy

| alexph97 explică:

Vitaminele nu le iau de capul meu. am un program strict, + ca vitaminele sunt f recomandate si cand nu te duci la sala. Mersul la sala este si el un mod de a face sport deci nu vad ce nu ar fi bine in asta.