| Cr7adi a întrebat:

Buna am 17 ani.Fac sala de 2 an ridic la piept 75 de kg si la biceps 18-19 si am 75 de kg.Problema e ca am ceva grăsime pe fese si picioare(este genetic)asa are si taicameu si maicamea.As vrea sa le dau jos deoarece ca băiat nu îmi place sa am fund mare.Am început de 3 zile cardio dimineața cum ma trezesc, mai exact alerg pe banda mea de alergare la intensitate medie cam 30 de minute.In cat timp credeți ca voi scapă de grasimea de pe corp cu acest program.La alimentate nu pot face modificări deoarece mănânc sănătos,fără dulciuri,grăsimi,mănânc doar carne de pui,cartofi,paste,peste,brânză,lactate, oua, plus iau si suplimente de minerale si vitamine, iar mâncarea ma ajuta sa îmi dezvolt masa musculara.Va rog spuneti-mi in cat timp voi arde grasimile. FUNDA

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Si ce importanta are cat ridici la piept si la biceps? ori spui la toate grupele ori nu spui deloc, nu vad ce au pieptul si bicepsul in mod special.

Da, te ajuta sa faci cardio dimineata, mai poti face si dupa antrenament.

In cat timp nu-ti poate spune NIMENI, deoarece nu stie NIMENI metabolismul tau, nu avem raze X in ochi sa vedem ce e in interiorul corpului tau, ce viteza de ardere ai, etc., astea difera de la om la om

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cu cat e mai veche grasimea, cu atat va fi mai greu