| Grin a întrebat:

Salut,am 15 ani 1.78 cm si 76 kg.
Am inceput sa merg la sala, si vrea sa mai slabesc si sa-mi fac un corp frumos, nu vreau sa fiu mare gen:powerlifterii.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Pai continua sa mergi la sala, nu abandona sala si iti vei modela corpul dupa bunul plac, incearca sa nu mai mananci foarte mult in exces si sa nu mai consumi multe dulciuri si ar fi bine sa alergi 30 de minute pe zi happy

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ar trebui sa te lasi de sala, asta nu e un sport de copii intelegi? Tie nu iti cresc muschii daca te duci la sala indiferent de cate suplimente iei.

| Grin explică (pentru SiLaS):

De ce esti pe tpu?

| SiLaS a răspuns (pentru Grin):

Sa ajut persoanele interesate de sport si care vor sa duca o viata sanatoasa, nu sa ajut copii sa faca chestii inutile cum ar fi "sa mearga la sala" pentru ca ii vedeti si voi pe altii mai mari cu muschi si ca niste infantili vreti si voi muschi instant ca ei, nu va ganditi ca ei au ani de sala, zeci de carti citite si o experienta in acest sport.

| Grin explică (pentru SiLaS):

Bai da esti prost rau, mama.
Am rugat niste sfaturi pentru am face corpul frumos, nu cu muschi mari.
bata-te-ar pu! a.

| SiLaS a răspuns (pentru Grin):

Un corp frumos poti face facand alt sport, lupte greco-romane, judo dar tu ai ales sala...

| Grin explică (pentru SiLaS):

Prietenii mei vin cu mainele rupte de la greco-romane.

| Syndre a răspuns:

Nu-ți fă griji, ca să ajungi ca băieții ăia e multă muncă.
Continuă să mergi la sală, fă-ți un program de antrenamente și ai grijă ce mânânci. Alimentația e mai importanta ca exercițiile.