| Minionuu a întrebat:

Am 16 ani 60 kg si 1.78 inaltime. Am inceput deja sa merg la sala a doua luna. As vrea sa iau suplimente (proteine) ce imi recomandati. As dori ceva care sa nu imi provoace dureri de ficat... Va multumesc!

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Un gainer bun!
Gainer=produs bogat in carbohidrati.
Te va ajuta mult in cresterea in masa musculara dar idea e sa iti iei unul de calitate.Recomand Serious Mass de la ON! Este mai scump dar vei avea rezultate! Nu dispui de atati bani...ai putea lua un Gfx 8 de la Pro Nutrition.Este destul de bun dar mult mai bun e Serious Mass!

| Marius1985 a răspuns:

Incearca asta, eu am fost multumit: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 nu am mai auzit de suplimente care dau dureri la ficat probabil te referi la steroizi, dar aia sunt altceva.

| Minionuu explică (pentru Marius1985):

Am un prieten care si-a cumparat un anumit produs iar dupa vreo 4 zile a avut dureri de ficat...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Minionuu):

Nu exista "un anumit produs", spune-ne EXACT ce produs, ce firma, cum l-a luat.

Suplimenteze avizate medical si FDA nu au cu ce sa te afecteze.

In 4 zile nici nu a avut timp sa se simta, un produs trebuie luat 6 luni ca sa-ti dai seama daca e bun.

Auzi, 4 zile rolling on the floor