| Rauuul a întrebat:

Salut.Am 15 ani si m-am gandit ca la vara sa imi iau creatina monihidratata.Eu sunt ectomorf.O sa aiba ceva efecte cam 300 de grame de creatina luat cate 10-15 grame pe zi (5 grame intr-o portie) si bagat un antrenament consistent? Dau funda vreau raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

Ia doar o saptamana 10-15 gr pe zi apoi doar cate 5 grame PE ZI.Corpul nu poate absorbi mai mult de atat.

Sa nu uiti sa te hidratezi foarte bine.3-4 litri minim

Se vor observa diferente? Poate ca da poate ca nu, depinde de dieta si de antrenament.