| ANDREyCev a întrebat:

Salut, am 15 ani, vreau sa ma duc la sala de forta, la sala as vrea sa lucrez pieptul, bicepsul, tricepsul, abdominali si picioarele, am 1, 73 60 de kg, ce parere aveti, sunt destul de mare

7 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Du-te ce mai astepti, eu eram slab rau de tot inainte sa ma duc la sala acum sunt... happy destul de bine laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Spate nu faci?

| Caty2000 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, esti ft normala pentru 173cm, m-am uitat pe net si scrie ca trebuie sa ai de la 42.64 la 72.28, esti normal

| ANDREyCev explică (pentru Caty2000):

Dar problema este ca eu sunt mai plinut decat la coapse si burtica in rest bicepsul tricepsul si pectorali mei sunt foarte slabi. eu vreau sai dezvolt... nu sa slabesc, ba chiar daca m-as duce la sala de forta... chiar as vrea sa mai ma ingraswinking

| ANDREyCev explică (pentru Caty2000):

Eu nu am intrebat de sanatatea mea, ci de sanatatea mea in legatura cu dusul meu la sala, eu vreau sa fac piept, biceps, triceps, pentru a imi dezvolta musculaturawinking

| Caty2000 a răspuns (pentru ANDREyCev):

happy

| andreiu675 a răspuns:

Un sfat pe care pot sa til dau este sa lucrezi toate grupeme musculare nu doar cele mentionate (fac de 2 ani si un pic culturism) si sa nu te feresti de genoflexiuni si de indreptari ca nu strica. Bafta