| LaurentiuFit00 a întrebat:

Am o mica nelamurire cu programul meu.Eu fac brate de 2 orei pe saptamana.Luni tricepsul il lucrez cu pieptul, iar bicepsul il lucrez marti impreuna cu spatele.Chestia este urmatoarea:luni si marti cand trebuie sa fac antrenamentele fac 3 exercitii si 4 serii pentru ambele grupe,iar vineri cand fac doar brate, fac 4 exercitii si 3 serii pentru fiecare.Ce parere aveti? E bine? Mi se pare ca am progresat destul de mult.

3 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Daca esti la inceput normal ca progresezi... Nu stiu eu le antrenez odata pe saptamana, ca fiecare grupa de muschi. Daca le chinui de mai multe ori, o sa creasca greu. Incearca sa faci biceps combinat cu triceps.

| LaurentiuFit00 explică (pentru Moonlight15):

Pai il fac vinerea.Nu sunt incepator...fac mai de mult dar am luat si ceva pauza in acest timp.

| alin100 a răspuns:

Este bun din moment ce ai progresat, dar la un moment dat vei fii nevoit sa-l schimbi deoarece vei stagna.