| Sebastian8888 a întrebat:

Salut.Am 15 ani fara 2 saptamani si 1.84.Voi merge de la începutul anului școlar la înot (20 sedinte/luna)si ma voi inscrie si la echipa de handbal a liceului.Credeti ca pot ajunge până la sfârșitul liceului la 1.90 dacă voi practica cele 2 sporturi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai toate sansele!

| Zazy a răspuns:

Sportul te face înalt, într-adevăr. Dar să știi că ești prea înalt pentru vîrsta ta. Bine, acum nu vrea sa te sperii sau sa te superi, dar incec sa iti spun adevarul. Sportul trebuie sa ilpractici pentru ca iti place foarte mult, nu pentru ca vrei sa te inalti. (eu cam asta am dedus din intrebarea ta, ca vrei sa te inalti practicand un sport). E bine sa faci mișcare, poți alerga daca vrei sport. Idk, this is my opinion. Zi frumoasă! happy