| CosticaCosmy a întrebat:

Salut.Am 15 ani fara o lună și 1.83.In timpul anului școlar voi merge la inot (abonament-20 sedinte/luna)si ma voi inscrie si la echipa de handbal a liceului la care am intrat.Credeti ca până la sfârșitul anului pot ajunge la 1.90?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ce-aveti toti cu inaltimea azi laughing? Depinde de tine, foarte putin probabil sa te inalti atat doar intr-un an, dar in 2, e posibil.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu stiu daca atat de repede dar ai sanse mari sa atingi sau sa depasesti 1.90 pana la 18-19 ani.

| 1231242 a răspuns:

Ma indoiesc cu ce ai enumerat tu, incearca sa faci podul din toate pozitiile si o sa vezi rezultate.