| Minionuu a întrebat:

Am 16 ani 1.76-1.77 m si 55kg e bine la varsta, mea? Adica eu joc mult fotbal si vreau sa am si muschi mai mari, fac ceva exerciti dar nu prea imi convine cum decurge treaba! Oare ar trebui sa fiu mai gras de atat pentru a vedea ca am rezultate mai bune?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala daca vrei muschi

| k1fighter a răspuns:

Nu conteaza greutatea conteaza felul cum arati si cum te simti.Cat despre treaba cu grasimea, sa iti iasa din cap lucrul asta! daca vrei sa prinzi fibra pe corp si rezistenta plus ca o sa arati bine fa flotariwinking

| radu2211 a răspuns:

Mananca bine si mult, esti in perioada de crestere, stai si la soare ceva timp, si mananca peste, cereale integrale, lactate... acestea contin vitamina D care ajuta la fixarea calciului in oase