| AnTiBioTic a întrebat:

sunt gras dacă am 15 ani, inalţimea 1.76-1.77 si 70kg?thinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cam foarte da.ar trebui sa ai 66 de kg.scade din inaltimea ta 10 cm.si atat ar trebui sa faci.adica 76-10=66 big grin

| Narfundo a răspuns:

Nu tine cont de greutate.Trebuie sa te simti tu bine in primul rand nu vecinu. Vrei sa devii anemic? tu nu iti dai seama, zici ca slabesti si pe urma nu mai ai forta sa te ridici din pat ca vezi stelute albastre"tongue.

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic nu te-am vazut in fata dar cred ca nu esti foarte "gras" adica poti sa mai dai jos omule nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Cineva mi-a spus ca cm trebuie sa fie aproximativ egali cu greutatea.Adica daca tu ai 1. 76-1. 77 ar trebui sa ai aproximativ 76-77 de kg, asa ca nu esti gras deloc dupa parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar atat e indicat... dar inseamna ca te-ai dezvoltat putin mai repede.happy

| abracadabra_7763 a răspuns:

Nu.mai ales daca esti tu in poza nu mi se pare ca esti gras.

| eva_4053 a răspuns:

scade din inaltime 10 si atat ar trebui sa ai... de exemplu 1.77 pe 1 il ignori din 77-10=67kg...