| IceBerg221 a întrebat:

Salut am 16 ani si as dori sa imi fac abdomenul un 6pack
Daca ati putea sa imi dati o dieta echilibrata as fi recunoscator. (Aliment + mod de preparare)

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa elimini carbohidratii cat mai mult.

Exemplu de masa : piept de pui fiert cu legume crude ( sau cu ciuperci pe gratar, legume fierte, etc. ).

| SiLaS a răspuns:

Cum a zis si cosmin trebuie sa elimini treptat din alimentatie, la masa trebuie sa ai carne 150-200g(pui,peste,curcan,vita slaba, porc slaba etc)+ salata sau mix-uri de legume crude sau fierte.Bafta!