| vadeniuc93 a întrebat:

Cine a folosit steroizi orali si de care. Nu vreau pareri contra tongue

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Mare greseala faci daca iei steroizi, in timp o sa intelegi ce vreau sa zic. Daca nu esti sportiv profesionist nu are rost sa iei stero. Dar daca nu ma asculti si tot vrei sa iei, sa iei de la farmacie si niste protectoare de ficat pentru ca steroizii orali distrug ficatul la modul grav

| vadeniuc93 explică (pentru hummer24):

Tu faci sala?

| hummer24 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Logic

| vadeniuc93 explică (pentru hummer24):

Imi spui pls si mie atunci niste suplimente de care ar fi bine sa le iau.

| hummer24 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Da, de la redis nutritie niste proteine din soia si niste carbohidrati sunt de ajuns pentru tine deocamdata

| vadeniuc93 explică (pentru hummer24):

Imi zici mai bine numele lor... si te rog inca ceva imi dai vreun link unde sa imi arate un antrenament de crestere in masa musculara pentru ECTOMORFI.

| hummer24 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Http://www.redis.ro/......-soia.html
http://www.redis.ro/ro/proteine-concentrate/99-ideal-protein.html
De crescut o sa cresti indiferent de exercitiu, ...nu peste noapte, dar tot o sa cresti, trebuie sa faci exercitii pentru masa musculara adica greutate mare, cu repetari putine, adica 8, 6, 4 repetari, combinate cu ecercitii cu greutate medie, adica cu care poti lucra mai lejer, 10, 15, pana la 20 repetari

| vadeniuc93 explică (pentru hummer24):

Multumesc !

| hummer24 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Cu placere

| Cosmin86 a răspuns (pentru hummer24):

La redis sunt cele mai proaste proteine. Recomanda-i si tu BSN, Muscletech, Dymatize, etc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru vadeniuc93):

Tu esti ectomorf, NU ai nevoie de proteine concentrate, tu ai nevoie de un gainer.