| RobyDulmus a întrebat:

Am 17 ani 1, 78 și 95 kg! Mi-am achiziționat nistre proteine whey diet! Câte grame trebuie sa iau pe Zii Cupe / de câte ori! Și un program de sala pentru slăbire și o dieta specifica!

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai daca vrei doar sa slabesti la ce mai iei si proteinele? Ele doar refac fibrele dupa antrenament si ajuta la dezvoltarea masei musculare dar atata timp cat tu faci antrenament tip cardio...nu vad rostul sincer.Adica ele de obicei sunt consumate de catre cei care fac antrenament pentru masa musculara.

| Samariteanul a răspuns:

De acolo de unde le-ai achizitionat trebuia sa e interesezi cum si cand sa le iei, dar poti sa intrebi si la farmacie, cred ca-ti pot spune si ei.Iar pentru dieta intra pe Youtube pe AngelFitness'' si uita-te prin video-urile lui.O sa te ajute.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Samariteanul):

Angel Fitness mi se pare foarte slab...

| Samariteanul a răspuns (pentru Cosmin86):

Parerea ta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Samariteanul):

Parerea mea, ca am mai multi ani de sala decat el happy

| BIoody a răspuns:

Asa aveam si eu la varsta aia nu e cine stie ce tongue