| RadulescuMarian a întrebat:

Am 1.80 si 50kg. Mananc mult, tot ce prind dar nu ma ingras.
De vreo 3 ani arat la fel la corp, toata diferenta este ca m-am mai înălțat. Vreau sa pun ceva masa pe mine, am facut si sala dar degeaba.

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

Bună! Nu îți fa griji de aspectul pe care îl ai. Oamenii te vor place asa cum ești tu. E o "problema"de metabolism, ai moștenita asta. Continua sala, vorbește cu un instructor de sala și îți va recomanda unele proteine. Dar ai grija proteinele pot fi benefice pentru corpul tău doar dacă respecți o alimentație corecta.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce sala faci? Trebuie sa lucrezi cu greutati si sa ai o alimentatie bogata in primul rand in proteine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu dispera. e o problemă veche. Oricât se da el drept zeu regional, și vindeca el de toate pentru toți, de scurgeri vaginale sau de draci ( parcă din Maria din Magdala a scos mai mulți...) problema asta tot nu a putut să o.
Zicea el într-un loc.
Cine poate adăuga măcar un cot (30 cm) la statura sa (prin proprie voință)? Î
n cazul dtale această întrebare antic de antică se traduce așa.
Cine poate adăuga măcar un kg la greutatea sa, dacă are un metabolism bun și arde tot ce înfulecă?
Nău bade!

| AnaQ a răspuns:

Mergi la nutriționist te va ajuta mult.