| Anutzza3708 a întrebat:

Am 3 saptamani de cand fac sala, si ma bate un gand sa incerc XPLODE, pentru a creste mai repede. Ce parere aveti?
Fundita!

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Vrei un preworkout sa te faca mare? ce dragut. dupa 3 saptamani tu crezi ca rahatul ala face diferenta? ce ai zice de o alimentatie bine batuta in cuie si eventual o creatina si/sau un whey? nu e ca si cum poti merge cu o masina diesel cu benzina in rezervor. adica merge, dar prost. cam asa o sa mearga corpul tau incercand sa cresti cu un preworkout.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee foarte buna am folosit si eu dar mai bine consulta medicul intai

| florynmondialul a răspuns:

Prework-ul ala(xplode) este pentru energie si nicidecum pentru masa musculara! incearca mai bine cu un concentrat proteic si cu o alimentatie bogata in proteine( carne, lapte branza, oua, soia, somon)!