| Smeq a întrebat:

Salut, am aproape 16 ani si m am apucat de sala de 6 luni si as vrea sa iau niste proteine. Ce proteine imi recomandati care sa nu fie foarte scumpe si sa nu imi fac nici rau?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu intrebi pe cei cu care te intalnesti acolo sau pe vreun instructor.Ei sunt in masura sa-ti dea informatii in functie si de formele tale fizice.

| SiLaS a răspuns:

Nu foarte scumpe, adica? Ce buget ai ca nu sunt ghicitor sa stiu cum este "scump" la tine.

| JigSaw1 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si ti-am raspuns ai zis ca beneficiezi de un buget de 100-150 lei si ti-am dat niste exemple.Proteinele nu au cum sa iti faca rau.Tu consumi proteine in fiecare zi, ti-au facut rau pana acum?