| Smeq a întrebat:

Salut, am aproape 16 ani si fac sala de 6 luni. Ce proteine imi recomandati care sa nu fie nici foarte scumpe si nici sa nu imi faca rau? Da-ti-mi si un site daca puteti.

3 răspunsuri:
| JigSaw1 a răspuns:

Iti recomand proteinele din carne(in special piept de pui,vita),peste,oua, branza, lapte, arahide, alune astea sunt cele mai bune.Suplimente iei abia cand ai puse mesele la punct.De ce buget dispui pentru suplimente ca sa stiu ce sa iti recomand.

| Smeq explică (pentru JigSaw1):

100lei-150 lei

| JigSaw1 a răspuns (pentru Smeq):

Http://www.megaproteine.ro/......tein-900g/
http://www.megaproteine.ro/Proteine/Dymatize-Elite-100-Whey-Protein-907-g/
Astea sunt concentrate proteice, dar sa le iei cu o banana doua sau dextroza altfel le cam iei degeaba.