| anonim_4396 a întrebat:

Salut fac sala de 2 luni am 1, 70 si as vrea sa iau niste proteine mai de calitate. ce proteine imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Ti-as recomanda un gainer (pe langa proteine mai contine si o cantitate de carbohidrati, creatina si mai multe chestii necesare pentru. masa musculara fata de concentratul proteic). Iti recomand GFX 8 de la Pronutrition sau daca vrei proteine 100% whe protein de la twinlab.

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Nu pune gura pe prostii, ca dai de necaz ai vazut citi au dat ortul popii.mai deschide si tu TV

| PredatoR a răspuns (pentru Danutza27):

Mai bine taceai... confunzi proteinele, aminoacizii cu anabolizantele/steroizii.