| anonim_4396 a întrebat:

Am bagat un pariu la stanleybet si nu sunt sigur de rezultat am intrebat mai multa lume care se pricepe si mi-au zis ca la meciul : Newcastle FC - Everton, newcastle are sanse sa castige pentruca este la ea acasa.
Am nevoie de niste pareri? Care credeti voi ca va castiga?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Eu creed ca o sa fie un egal sau bate everton acum o sa vedem. oricum as merge mai mult pe egal

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu as merge pe Everton! Newcastle si-o cam ia in ultimul timp, in ultimele 7 meciuri are 2 victorii si 5 infrangeri.
In timp ce Everton are 3 egaluri, 3 victorii si 1 infragere.
Everton locul 6.
Newcastle locul 15.
Everton are 8 victorii in campionat, 9 egaluri si 3 infrangeri.
Newcastle are 5 victorii, 5 egaluri, 10 infrangeri!

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Si eu as fii mers pe Everton dar la indemnarea unor prieteni de ai mei am pus pe Newcastle...acum sper ca castige Newcastle, am pariat 19 meciuri si asta e singurul meci la care am indoieli, daca va castiga Newcastle o sa castig si eu 900 de lei! big grin Tineti-mi pumnii!

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fii chiar asa sigur ca castigi.
La 19 meciuri riscul e mare, de obicei pierzi meciul la care te asteptai cel mai putin.
Eu am pierdut de multe ori pe meciuri de genul Locul 1(care are 0 infrangeri tot sezonul, vreo 2 egaluri) vs Locul 16.

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

A castigat Newcastle dar ai avut dreptate am pierdut acolo unde am fost mai sigur. In orice caz, am castigat 300 ron big grin

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari!

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ia stai ma putin, cum adica a castigat Newcastle?! straight face
A batut Everton 2-1.

| unknownn a răspuns:

Daca ai jucat o suma mare si nu vrei sa risti pune X2.

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Nu am jucat o suma mare, 20 de lei tongue

| Predator30 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mult succes, eu iti tin pumnii si multumesc pentru funda.

| intrebatorul123 a răspuns:

Este cam greu de pariat acest meci, cred ca va fi egal sau Newcastle va castiga. happy