| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am doua gantere dar nu prea stiu cum sa fac exercitii cu ele.As avea nevoie de un program zilnic dar si modul corect de executare pentru exercitii apropo am un coleg care ia proteine,sunt bune, am 15 ani.multumesc anticipat,

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ai putea face abdomene cu ele, flotari, genoflexiuni iar in legatura cu timpul poti face din 2 in 2 zile asa nu vrei face febra.

| ReZiSTorr a răspuns:

Fa abdomene vreo 50, flotari cam 2 serii de 30 pentru piept, fa 20 de repetari cu ganterele, apoi stai, si le i-ei in rand cum ti le-am enumerat.De cate kg sunt ganterele? si eu am 14 ani si fac cu 10kg acasa, exact ceea ce ti-am scris si intr-o luna a crescut 3 cm si pieptu s-a dezvolat. Funda?

| AndreyFsk a răspuns:

Pai :
1. - ridici o gantera de zece ori pe o mana stand pe un scaun cu o mana in sold si cealalta pe gantera si invers.
2. - flexii cu gantera pentru umeri. (5 repetari in 3-4 serii )
Proteinele te umfla dar nu iti confera forta.winking
Succes!

| valyvali00 a răspuns:

Sa nici nu te gandesti laproteine

| valyvali00 a răspuns:

O sa te imbolnavesti grav