| robifive a întrebat:

Salut.Am nevoie de patratele laughing Care exercitii credeti voi ca sunt mai bune?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand arderea grasimi abdominale se face prin cardio apoi faci culturism

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Faci multe abdomene cam 100 dimineata, 100 seara, faci 50 echere dimineata, 50 seara(sunt la fel ca abdomenele numai ca ridici si picioarele si mainile si capul
si stai un timp asa ridicat)si la ultimul echer stai 2 minute, este foarte bun exercitiul.Mai poti sa stai intins si sa ridici picioarele ca si cum ai face lumanarea, dar doar stai in acea pozitie, iar apoi faci lumanarea(daca mai poti in acel moment daca nu faci pauza cateva minute si dupa aceea continui). Poate mai sunt si alte tipuri de exercitii dar eu doar pe acestea le stiu fiindca le aplic. Distractie placuta!

| AdiTorrent7 a răspuns:

200 de abdomene pe zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdiTorrent7):

Cel mai prost antrenament

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Cele pentru abdomen. Ridica haltere (sunt bune atat pentru biceps cat si pentru abdomen)
Dar cel mai vine du-te la sala si ia-ti un profesor, el trebuie sa stie.
Dar ai grija nu exagera cu sala, combina sala cu alergatul si mancare sanatoasa, doar asa o sa reusesti.

| davidrcv a răspuns:

Abdomene.

| Bfd_Robert_1999 a răspuns:

Iti spun eu fai uh 150-200 de abdomene pe seara, daca vrei nu faci sambata si duminica si vei face, iti spun din propia experienta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bfd_Robert_1999):

Din experienta ta de copil mic si firav?