| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am inceput sa-mi antrenez monturile de la pumn, de azi am inceput sa fac flotari in pumn. fac cam 3 serii cate 15-20 de flotari e binisor pentru inceput?
Intrebarea mea este, in cat timp o sa-mi fac un pumn calumea? Adica cand dau un pumn cu toata forta mea in perete sa nu simt asa mare durere?
Am un coleg care le are asa. si vreau si eu sa le fac

7 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa obtii? vrei forta in pumn? poti sa ai monturile cat de "calite"iti imaginezi daca dai un pumn cu toata forta la perete sigur ti se va rupe vreun os de la mana, daca nu inseamna ca nu ai forta

| anonim_4396 explică (pentru SorinelF86):

Da vreau forta in pumn si monturile tari.
In cat timp o sa se vada diferenta daca fac zilnic 3 serii cate 15-20 flotari?
Adica in cam cate luni?

| SorinelF86 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la flotari habar nu am, monturile tari inseamna monturi zdrobite prin lovituri, in asa fel incat sa nu le mai simti cand lovesti, tu ai nevoie de un sac de box nu de flotari,

| anonim_4396 explică (pentru SorinelF86):

Am citit pe site-uri si astea ca si datul cu pumni la pereti ajuta, e adevarat?

| SorinelF86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ajuta daca lovesti corect, daca nu risti accidentari

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca dai cu pumnul in perete esti REDUS MINTAL. Si cine iti da un asemenea sfat e la fel.

DE CE nu citesti pe site-uri SPECIALIZATE IN DOMENIU, gen fight.ro? Nu mai citi pe tot felul de site-uri unde toti CRETINII isi dau cu parerea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SorinelF86):

Serios? Ajuta?

Alt COPIL MIC care isi da cu parerea!