| fier a întrebat:

Salut am inceput un ciclu cu danabol, si liv52 pentru ficat.iau cate 1 pe zi inainte de antrenament timp de 1 saptamana, iar dupa o sa maresc si o sa iau 2 pe zi.Este ok pentru inceput? nu am mai luat pana acum steroizi, nu il combin cu nimic...Asa a zis sa iau un pr care si el foloseste de 2 ani.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Deci ai prieteni retardati si le calci pe urme.

Felicitari, o sa ramaneti 2 COPII FIRAVI cu probleme de potenta.

Bafta la femei.

| ubox7007 a răspuns:

Ba, tu poate incepi ciclul menstrual.

| Dragoslav a răspuns:

Pacat ca ai ales un dealer care nu ti'a zis cum se ia si de ce, si ca ai urmat sfatul unui prieten care nici el nu stie de ce si cum se ia. Este in detrimentul tau total. Liv52 nu in timpul ciclului. Doza minima: 20mg (o tab cu maxim o ora inainte de antrenament si o tab de dorit seara inainte de culcare)