| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi din partea vostra. Practic Lupte Greco Romane de 10 ani, am 19 ani si imi doresc foarte mult sa iau titlul de campion national deoarece nu am fost destul de bun sunt ectomorf. A trebuit sa muncesc de 2 ori mai mult si sala + antrenamente ca sa pot sa tin pasul cu ceilalalti care sunt la loturi dar se pare ca de fiecare data cand cred ca progresez la antrenamente si ajung la concurs si pierd ma simt de parca oricat de mult as munci tot raman cu un pas in urma lor si asta ma demoralizeaza pentru ca nu vreau doar sa fac 10 ani degeaba si sa fiu doar atat...Toata viata mea am vrut sa fac ceea ce cred eu adica sa ma antrenez singur pe baza de forta dar se pare ca de fiecare data eram oprit de profesor care zicea sa fac cum zice el, dar de fapt asta nu m-a ajutat cu nimic.Am 1.85 si 73 kg am un fizic slab si as dori sa iau vreo 3 luni suplimentul Super Mass Gainer care o sa ma ajute sa cresc in greutate si in forta...dar toti zic ca nu e bine sa ei nu stiu ce pe cand ce-i de la lot baga in ei detoate, iar pe profesori ii dor in cur de mine. Nustiu ce sa mai cred ce sa mai fac.Am o stare materiala foarte proasta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Super mass gainer de la dymatize cumva? Atunci da, e super bun!

Lasa ce zic toti habarnistii, sunt suplimente alimentare facute tot din MANCARE, sunt foarte ok.

Suplimentul ala are si vitamine+minerale ( deci e BENEFIC pentru sanatate ) si altele care sa te ajute.

| BMS a răspuns (pentru Cosmin86):

Multumesc mult! O sa iau acel supliment si o sa-mi continui treaba mea multumesc frumos inca odata

Răspuns utilizator avertizat
| iulydragutza a răspuns:

Pai eu locuiesc la sat.La o casa parasita niste baieti si-au facut un fel de sala.Si-au adus ce trebuie si gata.Nu stiu unde locuiesti tu dar idea baietilor aia a fost destul de buna!