| Bogdanlmb a întrebat:

Salut, am o curiozitate foarte mare, dacă fac doar flotări, genoflexiuni slăbesc doar în zonele astea de solicita exercițiul? Sau nu are treaba și slăbești peste tot.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De slăbit nu știu ce să zic dar de intărit in zonele alea, sigur da

| Alex272714 a răspuns:

Daca faci flotari si genuflexiuni, cu siguranta nu vei slabi. Important este deficitul caloric daca vrei sa slabesti. Si ca sa iti raspund la intrebare, nu, nu doar in zonele acelea vei slabi.