| Annnonim a întrebat:

Am o gantera de 10 kg. Va rog dati-mi un program cu ce exercitii pot face si repetarii, serii. Am 15 ani.
Cel mai bun raspuns primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

La 15 ani? Bravo.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Uite aici: http://www.culturism.ro/antrenament/ - exercitii pe grupe musculare si programe de antrenament.

| Melymonade a răspuns:

Vezi pe YouTube, sunt multe videoclipuri care te pot ajuta happy

| Gogulita a răspuns:

1.O poti lua intro mana o ridici sus si o lasi din cot pe dupa gat(faci cu o singura mana).2.O ti intro mana si ridici din umeri.Cam atat stiu eu ca poti face cu o singura gantera