| Anonim123321 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru ingrosarea maini(antebratului) cu gantera as vrea si un program de antrenament pentru asta(folosesc si un flexor) multumesc... cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Www.culturism.ro, da la exercitii si alege "antebrat", ai acolo exercitii explicate.
Daca lucrezi si biceps in aceeasi zi, sau alta grupa, lucreaza antebratul la sfarsit ( deoarece el participa deja la antrenamentul altor grupe si daca il epuizezi la inceput nu o sa le mai lucrezi pe alea ca lumea )

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alex9Alexutzu a răspuns:

Sctura-ti mana si freaca cu degetul mare pielea de la incheetura mainii