| ALynNeag a întrebat:

Salut,Am o intrebare! >>- Am 15 ani impliniti recenti,Este o problema daca ma apuc de la varsta acceasta dee >sala?Eforturi fizice,gen,Abdomene,etc nu prea le am cu denumirile,mi-ati putea trimite un link catre,o lista in care se lucreaza pentru Abdomen,Am mai auzit o prostie, precum nu mai cresti. big grin Este adevarata treaba asta? tongue; X Funda; X!

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Poti sa faci si de la varsta asta.
Dar de exercitii sunt sute de mii de exercitii.
Cauta pe google "Exerciții pentru abdomen" sau chestii de genu si-ti da pe Youtube.