| AnOnImUl321123 a întrebat:

Vreau sa ma apuc din nou de facut abdomene, de data asta sa m-a pus serios pe treaba, am 6 patratele dar abia se vad. Treabuie sa stau nu stiu cum ca sa iti dai seama ca am abdomen. Cate serii de cate cate abdomene trebuie sa fac pe zi pentru a avea abdomen cat de cat vizibil? Si NU imi spuneti sa ma duc la sala, vreau sa fac ACASA. Ca daca nu nici nu va mai intrebam chestia asta cu abdomenele daca mergeam la sala ca imi spunea instructorul salii cate abdomene pe zi sa fac, dar, cum nu ma duc la sala, v-am intrebat pe voi. Cate trebuie sa fac pe zi pentru un abdomen cat de cat vizibil? Si cate serii trebuie sa fac?
FUNDA

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Prin abdomene se lucreaza abdomenul si atat. Nu o sa arzi grasimea dupa el cu abdomene niciodata. Abdomenul se face cu dieta + cardio, scurt.