| MARIUS122 a întrebat:

Salut am o intrebare, daca voi lua suplimente proteice primele 7 luni, si dupa asta ma las de suplimente, dar continui sa ma ocup de sala ce se va intampla?

5 răspunsuri:
| nykgio a răspuns:

Da vei fi foarte slab, nu lua suplimente fa natural, tine minte e mai important sa mananci sanatos decat sa iti distrugi ficatu cu toate porcariile aminoacizi proteine sau altele, eu am un 8 luni de cand fac sala si am masa pe mine fara pastile, masa musculara conteaza mai putin e mai important sa faci inainte program de forta si apoi massa ca sa poti sa duci repetitiile pana la capat cand faci masawinking parea mea tu faci cum vrei!

| MARIUS122 explică (pentru nykgio):

Eu am vrut sa zic nu pastile sau steroizi dar Cocktailuri adica praf de proteine amestecat cu apa sau lapte

| MARIUS122 explică:

Apropo eu zic despre cocktailuri din proteine nu despre pastile etc.

| nykgio a răspuns (pentru MARIUS122):

Pori luat Aminoacizi! BCCA NATURAL

| nykgio a răspuns (pentru nykgio):

Poti *