| alexgaby77 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru cei care fac sala.
Am achizitionat astazi GFX 8 (1500gr). Sunt ectomorf, fac sala de cateva luni, am undeva la 53kg si 1.70.
Vreau sa iau doua cupe pe zi, o singura data, cum este mai bine, dimineata sau imediat dupa antrenament?

Răspuns Câştigător
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Raspunsurile sunt impartite, nu te amagi cu raspunsurile negative, rezultate vei aveai si cu gfx-8 stiu pentru ca eu am folosit, dar dupa ce termini cutia ia o pauza de o saptmana sau doua ca sa lasi organismul sa se refaca. Cel mai bine este sa le iei dupa antrenament, dupa ce depui efort fizic muschii au nevoie mare de resurse, respectiv gfx-8 (dar sa il iei in maxim 30 de minute dupa antrenament pentru ca atunci e cel mai recomandat daca vrei sa ai rezultate). Nu uita sa bei intre 3 si 5 litri de apa pe zi si sa mananci regulat.

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Niciodata. Cat ai dat pe el? Vreun milion si? De ce nu-ti iei 2kg de zahar cu maxim 3 lei? Stii sa citesti? Te-ai uitat pe eticheta nutritionala? E unul din cele mai proaste GAINERE (si in aceleasi timp foarte bine vandut printre incepatori, nu stiu cum dracu) e PLIN DE ZAHAR. Oricand, e gainer, reprezinta o masa in plus, adica niste calorii, niste carbohidrati (mai mult de jumate zahar) grasimi si proteine.

| alexgaby77 explică (pentru DovleacTurbat):

Ce mai conteaza acum? Raspunsul pe care le ai dat e de tinut minte data viitoare.
Pe mine ma intereseaza in momentul de fata ce sa fac. Mersi.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru alexgaby77):

Citeste-le eticheta, e simplu happy.