| Alexandru77898655555 a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru cei ce cunosc domeniul steroizilor, de unde aș putea achiziționa Anavar de calitate? Nu prea am încredere în siturile de la noi

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

@Alexandru77898655555 Nu iti recomand sa comanzi de pe net daca nu ai sursa sigura confirmata. Am tot auzit de tepe prin faptul ca fie coletul nu a mai ajuns, fie calitatea a fost foarte slaba si iti dai seama cam la ce se poate ajunge cand te joci cu anabolizante facute prost. Cel mai "sigur" daca intr-adevar vrei sa bagi asa ceva ( nu iti recomand dar it's your choice ) este sa discuti intre 4 ochi cu antrenorul de fitness de acolo la modul foarte serios ori cu orice alt antrenor de fitness acreditat pentru ca intotdeauna au surse si cunostinte in domeniu.

3 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

De ce-ai vrea să folosești steroizi? De cat timp faci sala si ce dietă ai?

| Alexandru77898655555 explică (pentru SkandallKamataru):

Fac sală de aproape 4 ani mănânc 3200 de kcal pe zi ma antrenez de 6 ori pe săptămână iar am doar 85 de kg cand m-am apucat aveam 77 de kg sunt si ectomorp a-și dori sa folosec steroizi m-am documentat 2 luni de zile si am ajuns la concluzia ca anavar ar fi cel mai sigur dar mi-e frica că marea majoritate din steroizi de la noi sunt facuti prin garaje in india sau pe vapoare

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Alexandru77898655555):

Sincer nu am informatiile necesare de unde poți achiziționa, dar probabil găsești si site-urile de la noi... Cand vine vorba de steroizi, nimici nu e safe ..atat timp cat nu faci tu doapele, n-ai de unde sa stii.
Poți incerca si de la noi, si sper ca stii si de pct care este necesar.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Alexandru77898655555):

@Alexandru77898655555 Nu iti recomand sa comanzi de pe net daca nu ai sursa sigura confirmata. Am tot auzit de tepe prin faptul ca fie coletul nu a mai ajuns, fie calitatea a fost foarte slaba si iti dai seama cam la ce se poate ajunge cand te joci cu anabolizante facute prost. Cel mai "sigur" daca intr-adevar vrei sa bagi asa ceva ( nu iti recomand dar it's your choice ) este sa discuti intre 4 ochi cu antrenorul de fitness de acolo la modul foarte serios ori cu orice alt antrenor de fitness acreditat pentru ca intotdeauna au surse si cunostinte in domeniu.