| valy_9268 a întrebat:

Salut, imi puteti spunecei care stiti si aveti experienta in domeniul steroizilor, ce ciclu de steroizi ar fi mai bun, oral, sau injectabil, sau combinat, dati-mi exemple, cei care sunt dispusi sa raspunda la intrebare cu nu lua steroizi si asa mai departe sa se abtina!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nici o forma nu lua steroizi. Cu timpul muschii se duc, dar efectele negative raman. Altfel spus, dupa un timp vei deveni doar o epava. Spre exemplu, Andreas Munzer este un culturist care a murit la o varsta frageda din cauza consumului de steroizi.

| valy_9268 explică (pentru anonim_4396):

Eefectele negative le stiu, ce nu stiu este doar ce ciclu sa iau ce sa combin pentru a obtine performante maxime, ce sa iau si cat sa iau, cum se administreaza cand se administreaza!