| joshua12 a întrebat:

Salut, am o intrebare urgenta, ajutati-ma va rog.
Deci eu iau creatina de o luna si aseara nu gaseam cupa buna si am luat cupa de la proteine, mi-am luat creatina si am lasat cupa in in cutia de la creatina, dimineata cand am scos cupa de acolo avea resturi de la creatina si ceva verde n-am bagat de seama, am bagat cupa la spalat, asta seara cand sa iau creatina am vazut ca pe langa creatina curata mai era putin din resturile alea de creatina verzi, sa fie stricata?
Daca nu e buna, eu am mai o monstra de creatina de la gym beam, o pot lua pe aia in cazul de creatina asta s-a stricat? Sau e ok de consum?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci nu are nimic! S-a stricat in jurul cupei din cauza umezelii! Arunca partea acea inverzita si nu mai folosi cupa cand e uda!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca si-a schimbat culoarea e clar ca e stricat! Vezi ce scrie pe eticheta de expirare, daca nu e expirat atunci o fi de la schimbarea cupei care ai folosit-o dar chiar si asa e cu semnul intrebarii ca nu ar trebui sa-si schimbe culoarea...

| joshua12 explică (pentru lpavel):

Pai cupa era putin udă gen cand am bagat o in cutie.plus ca creatina mai are ogramada pana expira

| joshua12 explică (pentru lpavel):

Okay, multumesc!

| lpavel a răspuns (pentru joshua12):

N-ai pentru ce!

| lpavel a răspuns (pentru joshua12):

Atunci nu are nimic! S-a stricat in jurul cupei din cauza umezelii! Arunca partea acea inverzita si nu mai folosi cupa cand e uda!

| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Salut! În mod normal, resturile de creatină de pe cupă nu ar trebui să afecteze calitatea creatinei. Cu toate acestea, dacă ești îngrijorat de faptul că s-ar fi putut strica, ar fi mai bine să nu o consumi. În locul ei, poți folosi în siguranță mostra de creatină de la gym beam. Asigură-te doar că urmezi instrucțiunile de dozare și recomandările specifice pentru acea marcă de creatină.