| KD_Ionuț_1994 a întrebat:

Am o mica nelămurire.
Când este mai bine sa îți iei proteinele? (Shake proteic) înainte sau după sala de forță?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Trebuie sa ovrbesti cu intructorul de la sala in cel mai rau caz, nu cu persoane de pe site.uri! TRebuie sa mergi la un nutritionist si acesta sa iti zica cat/cand/cum sa le iei! Nu te poti juca cu chestiile astea pentru ca o sa regreti cand o sa fie mult prea tarziu, asa ca fi responsabil si mergi la un cunoscator, nutritionist