| SegiuxxLX a întrebat:

Salut! Am o problema, vreau sa ma duc la o echipa de fotbal insa problema mea este ca nu am jucat de 2 ani profesionist si mi-am pierdut legitimatia de fotbal, am cautat-o peste tot si nu o gasesc.Ce e de facut in acest caz?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la institutia care ti-a eliberat legitimatia si o declari pierduta, dupa care ceri legitimatie noua.
La fel se procedeaza cu orice act pierdut, furat sau distrus.

3 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Pai trebuie sa discuti cu administratorul si sa le arati ca ai jucat. Sa stii sa joci, adica.

| KR0N5TADT a răspuns:

Fostul club îți poate elibera un duplicat. Vorbește cu administratorul clubului.

Răspuns utilizator avertizat