| Ionut7743 a întrebat:

Salut
Am si eu o bicicleta (MTB) cu suspensie fata spate, si as vrea sa ii schimb cadrul.
Pastrez tot ce are pe ea da nu imi place cadrul.
De unde din Bucuresti pot cumpara un cadru de mtb de calitate (bun) si ieftin (nu vreau sa dau mai mult de 250 lei, hai sa zic 300).
Undeva de unde sa aiba mai multe modele ca sa imi aleg ce imi place.
Nu neaparat noi, dar sa fie in stare bun.
Nu stiu daca am nimerit categoria.
Poza cu bicicleta : http://imgur.com/a/KufYG
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AvramDani a răspuns:

Sincer iti spun ca nu ai alta optiune decat un cadru asemanator. Poate alte desene pe el, alta vopsea, dar tot acel stil. Dhs cred ca mai face biciclete din astea. Nu poti lua orice fel de cadru pentru ca trebuie sa se potriveasca marimea la roti, felul de frane, lungimea amortizorului pe spate etc etc. Cu 250-300 lei iti poti lua o bicicleta in stilul ala intreaga de pe olx si iti raman si piese de schimb pe viitor, sau mai pui inca 100 si iti iei o bicicleta sh ceva mai ok, parerea mea. La magazinele de specialitate n-o sa gasesti cadre de biciclete din acelea, deci in concluzie doar olx te-ar ajuta
bicicleta de la care ai putea lua cadrul: https://m.olx.ro/......fjW7d.html