| Sobolan123 a întrebat:

Abdomenul meu e deformat. Nu am bagat in el mai mult de 1000 de abdomene. Si am unele patratele mai mari, altele mai mici, unele mai sus, altele mai jos, deci in niciun caz 6-pack-ul... Vreau sa stiu: daca, muncind, mi le pot forma cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Esti grav pe langa.

1. cu abdomene lucreaza partea superioara a abdomenului, NU tot abdomenul

2. cu exercitii care sa lucreze TOT abdomenul ( cum ar fi crunch + ridicari de picioare din atarnat + altele ) evident ca se corecteaza in timp

Daca esti COMPLET PARALELA cu sportul, de ce aberezi?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat